نمایش ( بهار و آدم برفی ) نویسنده و کارگردان : ناصح کامگاری

به دلیل مصادف شدن با جشنواره مقاومت ، تعطیل شد. اما قرار است بعد از جشنواره دوباره و ادامه یابد .  کارگردان  که طراح صحنه  این نمایش نیز هست، با ۵ گروه به مذاکره پرداخت تا اگر امکان  داشته باشد، دکور این نمایش را خراب نکنند تا ما بعد از جشنواره بتوانیم با دکور خودمان ادامه اجرا را برویم . سه گروه راضی شدند، و دو گروه راضی نشدند. به کارگردان پیشنهاد کردم ما اصلا دکور نمی خواهیم . با چند المان پارچه ای هم می توانیم نمایشمان را اجرا کنیم. پذیرفت و گفت من سعی خودم را می کنم تا طراحان صحنه های این جشنواره را متقاغد کنم اما اگر نشد مجبوریم با همین پیشنهاد شما کار را ادامه بدهیم. و از خیر دکورمان بگذریم. لازم به ذگراست که کسی که اسکلت فلزی وجوشکاری ماهرانه این دکور را انجام داده روز دوازدهم آبان ماه از داربست خانه هنرمندان سقوط می کند و جان به جان آفرین تسلیم می کند و این هم یکی از علت هاست که .کارکنان قادر به انجام مجدد این دکور در اسرع وقت نیستند.

، بازیگران : شمسی فضل الهی ، آناهیتا اقبال نژاد ، رویا بختیاری ، فقیهه سلطانی ، ریحانه سلامت ، شیدا خلیق ،

              کاظم هژیر آزاد ، کورش سلیمانی ،هومن کیایی،  سروش طاهری ، علی گلزاده ، محمد اشکان فر، پوریا رحیمی سام ، نوید نوروزی ، بابک سعیدیان

دستیاران کارگردان : ۱- نورالدین حیدری ماهر، رامین اکبری ،آسیه فرهادی ، میلاد خرمن بیز.

طراحان صحنه : ناصح کامگاری و منیرملکی . طراح لباس : سمانه حسینی. پوستر و بروشور: سروریزدی.

 عکاس : سروه تیمن

آهنگساز و نوازنده و خواننده : اصغروفایی به همراه نوازندگان: تومیک تارویردیانس. محمد پیوند. رضا صفاهانی، وحید امدادی. الهام احمدی.

بعد از جشنواره مقاومت ،  آذر ۱۳۹۰ همه روزه به غیر از شنبه ها ، ساعت ۲۰ تئاتر شهر ، سالن قشقایی .